DEYTEK Bilişim, 2008 yılından bu yana müşteri odaklı yazılım çözümleri üretmektedir. Şirketimiz, inaovasyon odaklı çözümlerini, bu güne kadar kazandığı Ar-Ge kültürü, tecrübesi ve güçlü mühendis kadrosuyla birlikte ilk günkü heyecanı ile geliştirmeye devam etmektedir.

Markamız WebAçık servisleri ile müşterilerimizin veri ihtiyaçlarını 7/24 karşılayabilmeleri ve her durumda verilerini koruyabilmeleri adına bulut bilişim odaklı çözümler geliştirmektedir. Bulut sunucu, hosting ve yedekleme çözümleri ile durmak bilmeyen iş çözümleri sunmaktadır.
 
Şirketimiz bünyesindeki FileOrbis servisleri ile kurumsal dosya sistemlerinizi yönetebilir, yetkilendirebilir ve raporlayabilirsiniz. İç ve dış dosya alışveriş ve ortak çalışma alanı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirisin. Ayrıca kurumunuz içindeki hassas verilerin dışarı çıkmasını denetleyerek yasal ve sertifikasyon (ISO 27001 ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu) zorunluluklarınızı yerine getirebilir, cezai risklerinizi azaltabilirsiniz.

DEYTEK Bilişim, kullanıcılarınızın, mobil cihazları ile her yerden size ulaşabilmeleri için mobil yazılımlar üretmektedir. Şirketimiz, mobil cihazların sağladığı konum, görüntü-ses vb. etkileşimli bilgileri özel algoritmalar ile işleyerek kişiye ve ana özel sonuçlar verebilen akıllı sistemleri sizin için geliştirmektedir.

Şirketimiz, işletmenizin gereksinimlerine göre, pek çok teknolojinin aynı anda kullanılabildiği özel çözümler geliştirmektedir. Firmamız, kurumsal kaynak planlama, RFID, entegrasyon, araç rotalama vb. kurumsal iş çözümlerini ihtiyaçlarınıza özel yaparak verimliliğinizi yükseltmektedir.Misyon

Ar-ge projeleriyle teknolojiye destek sağlamak ile birlikte, müşteri odaklı çalışma şekliyle her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.
Vizyon

Bulut bilişim ve AR-ge faaliyetleri alanında dünya ile rekabet edebilen,teknolojiyi yönetebilen Türkiye’nin lider şirketleri arasında olmak.